Axel ANDERSSON : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Švédsko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro regionální politiku
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy