Mikko RÖNNHOLM : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti (Finsko)

Místopředseda 

  • 30-10-1995 / 10-11-1996 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 11-10-1995 / 30-10-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Dočasná expertní skupina pro systém komunitárního tranzitu
  • 18-07-1996 / 10-11-1996 : Dočasná expertní skupina pro systém komunitárního tranzitu