Birgitta AHLQVIST : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Švédsko)
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Švédsko)

Místopředsedkyně 

  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Výbor pro práva žen

Náhradnice 

  • 19-01-1995 / 27-10-1995 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Výbor pro regionální politiku
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 01-12-1997 / 04-10-1998 : Delegace při Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko