Ivar VIRGIN : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Moderata samlingspartiet (Švédsko)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Moderata samlingspartiet (Švédsko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko