Helena M. VAZ DA SILVA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 05-11-1996 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Členka
  • 06-11-1996 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Social Democrata (Portugalsko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou