António VITORINO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-10-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 28-10-1995 : Partido Socialista (Portugalsko)

Předseda 

  • 22-07-1994 / 28-10-1995 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 21-07-1994 / 28-10-1995 : Podvýbor pro lidská práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 12-07-1995 / 28-10-1995 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 28-10-1995 : Výbor pro institucionální věci