Raúl Miguel ROSADO FERNANDES : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina evropské demokratické levice - Člen
  • 05-07-1995 / 13-11-1995 : Skupina Unie pro Evropu - Člen
  • 14-11-1995 / 09-12-1996 : Skupina Unie pro Evropu - Místopředseda
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Skupina Unie pro Evropu - Místopředseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Portugalsko)

Místopředseda 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 14-12-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro kontrolu rozpočtu

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Dočasná expertní skupina pro systém komunitárního tranzitu
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Dočasná expertní skupina pro systém komunitárního tranzitu
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Dočasný výbor pověřený sledováním kroků přijatých v rámci doporučení týkajících se BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)