Irini LAMBRAKI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Pokladnice

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Místopředsedkyně 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 17-11-1994 / 17-02-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 17-02-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Dočasný výbor pověřený sledováním kroků přijatých v rámci doporučení týkajících se BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 03-02-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Kanadou