Yiannis ROUBATIS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rybolov
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Bulharsko
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rybolov
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-01-1997 / 02-02-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ a státy Perského zálivu
  • 03-02-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ a státy Perského zálivu
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ a státy Perského zálivu