Stelios ARGYROS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 29-11-1994 / 19-01-1997 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Řecko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci (SAARC)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci (SAARC)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci (SAARC)