Gérard d'ABOVILLE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina evropské demokratické levice - Člen
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Skupina Unie pro Evropu - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rybolov
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rybolov
  • 21-02-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se Slovinskem
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovinsko

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou