Mathias REICHHOLD : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 14-01-1996 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 14-01-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Rakousko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Českou republikou, Slovenskou republikou a Slovinskem
  • 19-01-1995 / 14-01-1996 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 11-10-1995 / 14-01-1996 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 14-01-1996 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku