Susanne RIESS-PASSER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 25-04-1996 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 25-04-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Rakousko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 19-01-1995 / 25-04-1996 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 13-02-1995 / 25-04-1996 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 12-07-1995 / 25-04-1996 : Delegace pro vztahy s Kanadou

Náhradnice 

  • 19-01-1995 / 25-04-1996 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele