Nuala AHERN : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Green Party (Irsko)

Místopředsedkyně 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro podání

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pro podání
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradnice 

  • 14-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro podání