Marie-France de ROSE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : Skupina Evropa národů (koordinační skupina) - Členka
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Nezařazení poslanci
  • 13-01-1997 / 01-12-1998 : Skupina Nezávislí pro Evropu národů - Členka
  • 02-12-1998 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Majorité pour l'autre Europe (Francie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro měnové věci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 09-05-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro měnové věci
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 05-05-1996 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 26-10-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro podání