Odile LEPERRE-VERRIER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-01-1997 : Skupina evropské radikální aliance - Členka
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Skupina evropské radikální aliance - Členka předsednictva

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Francie)

Místopředsedkyně 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem, Islandem a Norskem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem, Islandem a Norskem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem, Islandem a Norskem

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro podání
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci (SAARC)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci (SAARC)
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem, Islandem a Norskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy