Giancarlo LIGABUE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Předseda
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Skupina Unie pro Evropu - Předseda
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Skupina Unie pro Evropu - Člen předsednictva
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itálie)

Poslanci 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 19-10-1995 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Výbor pro regionální politiku
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku