Giacomo LEOPARDI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Člen
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Skupina Unie pro Evropu - Člen
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 17-11-1994 / 16-11-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 20-06-1995 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky