Vincenzo VIOLA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 18-09-1995 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 18-09-1995 / 19-07-1999 : Patto Segni (Itálie)

Poslanci 

  • 09-10-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 09-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií

Náhradník 

  • 02-10-1995 / 26-06-1996 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 27-06-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 16-01-1997 / 29-04-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozpočty
  • 29-04-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko