MaLou LINDHOLM : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Členka

Národní strany 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Miljöpartiet (Švédsko)

Místopředsedkyně 

  • 14-01-1999 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva

Poslanci 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Lotyšskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Lotyšsko
  • 16-09-1998 / 14-01-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva

Náhradnice 

  • 12-10-1995 / 06-11-1995 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 07-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Litvou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 21-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 14-10-1997 / 15-09-1998 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva