Hans LINDQVIST : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen

Národní strany 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Centerpartiet (Švédsko)

Poslanci 

  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovenská republika
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro měnové věci

Náhradník 

  • 26-10-1995 / 13-11-1996 : Výbor pro regionální politiku
  • 26-10-1995 / 15-01-1997 : Podvýbor pro měnové věci
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovenská republika