Rui VIEIRA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 31-10-1995 / 17-01-1997 : Skupina Unie pro Evropu - Člen

Národní strany 

  • 31-10-1995 / 17-01-1997 : Partido Popular (Portugalsko)

Poslanci 

  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-01-1997 / 17-01-1997 : Výbor pro institucionální věci

Náhradník 

  • 15-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 14-03-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 17-01-1997 : Výbor pro rozpočty