Klaus LUKAS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-01-1996 / 10-11-1996 : Nezařazení poslanci
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 17-01-1996 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Rakousko)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Freiheitliche Partei Österreichs (Rakousko)

Poslanci 

  • 12-02-1996 / 07-05-1996 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 08-05-1996 / 13-11-1996 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 22-05-1996 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika
  • 22-05-1996 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Slovinskem
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se Slovinskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro měnové věci
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovinsko

Náhradník 

  • 08-02-1996 / 13-11-1996 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 16-01-1997 / 19-01-1998 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 19-01-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku