Franz LINSER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 26-04-1996 / 10-11-1996 : Nezařazení poslanci
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 26-04-1996 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Rakousko)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Freiheitliche Partei Österreichs (Rakousko)

Poslanci 

  • 22-05-1996 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 24-05-1996 / 14-11-1996 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta

Náhradník 

  • 14-05-1996 / 14-11-1996 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení