Daniela RASCHHOFER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Freiheitliche Partei Österreichs (Rakousko)

Poslanci 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem, Islandem a Norskem
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradnice 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele