Henri de LASSUS SAINT GENIÈS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 13-08-1997 / 19-07-1999 : Skupina evropské radikální aliance - Člen

Národní strany 

  • 13-08-1997 / 19-07-1999 : Parti radical socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku

Náhradník 

  • 01-10-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou
  • 01-10-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou