Karmelo LANDA MENDIBE : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 06-09-1990 / 18-07-1994 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 06-09-1990 / 18-07-1994 : Herri Batasuna (Španělsko)

Poslanci 

  • 14-09-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Organizací spojených národů
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta