Vladimír LAŠTŮVKA : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Pozorovatel
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Česká strana sociálně demokratická (Česko)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Česká strana sociálně demokratická (Česko)

Poslanci 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro hospodářské a měnové věci

Pozorovatel 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Výbor pro hospodářské a měnové věci