Birutė VĖSAITĖ : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 28-04-2003 / 30-04-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Pozorovatelka
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 28-04-2003 / 30-04-2004 : Lietuvos Socialdemokratų Partija (Litva)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Lietuvos Socialdemokratų Partija (Litva)

Poslanci 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro průmysl, zahraniční obchod, výzkum a energetiku

Pozorovatelka 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Výbor pro průmysl, zahraniční obchod, výzkum a energetiku

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 194čl. 162 odst. 11 jednacího řádu