Bogusław LIBERADZKI : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Pozorovatel
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Polsko)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Polsko)

Poslanci 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro regionální politiku, dopravu a cestovní ruch

Pozorovatel 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Výbor pro regionální politiku, dopravu a cestovní ruch
  • 03-12-2003 / 30-04-2004 : Dočasný výbor pro zlepšení námořní bezpečnosti

Kontakt