Stanisław ŁYŻWIŃSKI : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Nezařazení poslanci
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Samoobrona RP (Polsko)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Samoobrona RP (Polsko)

Poslanci 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro hospodářské a měnové věci

Pozorovatel 

  • 03-07-2003 / 30-04-2004 : Výbor pro hospodářské a měnové věci