Daniel KROUPA
  • Daniel
    KROUPA
  • Česká republika
  • Datum narození: 6. leden 1949, Praha

Politické skupiny

  • 23.04.2003 / 30.04.2004 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů - Pozorovatel
  • 01.05.2004 / 19.07.2004 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů - Člen

Národní strany

  • 01.05.2004 / 19.07.2004 : no party (Česká republika)

Člen

  • 03.05.2004 / 19.07.2004 : Výbor pro ústavní záležitosti

Pozorovatel

  • 15.05.2003 / 30.04.2004 : Výbor pro ústavní záležitosti

Parlamentní práce na plenárním zasedání v 5. volebním období

Vystoupení na plenárním zasedání

1

Evropský hospodářský a sociální model

04-05-2004 P5_CRE-REV(2004)05-04(8)