Janno REILJAN : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-04-2003 / 30-04-2004 : Skupina Unie pro Evropu národů - Pozorovatel
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Unie pro Evropu národů - Člen

Národní strany 

  • 24-04-2003 / 30-04-2004 : Eestimaa Rahvalliit (Estonsko)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Eestimaa Rahvalliit (Estonsko)

Poslanci 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro průmysl, zahraniční obchod, výzkum a energetiku

Pozorovatel 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Výbor pro průmysl, zahraniční obchod, výzkum a energetiku

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu