George VARNAVA : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-11-2003 / 30-04-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Pozorovatel
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 17-11-2003 / 30-04-2004 : Kinima Sosialdimokraton (Kypr)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Kinima Sosialdimokraton (Kypr)

Poslanci 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro zahraniční věci, lidská práva a společnou bezpečnostní a obrannou politiku

Pozorovatel 

  • 03-12-2003 / 30-04-2004 : Dočasný výbor pro zlepšení námořní bezpečnosti
  • 18-12-2003 / 30-04-2004 : Výbor pro zahraniční věci, lidská práva a společnou bezpečnostní a obrannou politiku

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 194čl. 162 odst. 11 jednacího řádu