Silvio LEONARDI : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito comunista italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro hospodářské a měnové věci
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s Výborem parlamentních zástupců ESVO