Alessandra MUSSOLINI : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 / 29-11-2016 : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Členka
  • 30-11-2016 / 11-12-2016 : Nezařazení poslanci
  • 12-12-2016 ... : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Členka

Národní strany 

  • 01-07-2014 / 03-09-2018 : Forza Italia (Itálie)
  • 04-09-2018 / 05-06-2019 : Independent (Itálie)
  • 06-06-2019 ... : Forza Italia (Itálie)

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Výbor pro dopravu a cestovní ruch
  • 14-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci
  • 14-07-2014 ... : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci

Náhradnice 

  • 01-07-2014 / 30-11-2016 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
  • 01-07-2014 / 30-11-2016 : Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví
  • 14-07-2014 / 30-11-2016 : Delegace pro vztahy s Indií
  • 12-01-2017 / 18-01-2017 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
  • 12-01-2017 / 18-01-2017 : Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro zaměstnanost a sociální věci
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví

Kontakt