Pietro LEZZI : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Skupina socialistů - Místopředseda
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro rozvoj a spolupráci