Fernando REIS : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 20-07-1999 / 16-07-2000 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů - Člen

Národní strany 

  • 20-07-1999 / 16-07-2000 : Partido Social Democrata (Portugalsko)

Poslanci 

  • 21-07-1999 / 16-07-2000 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci

Náhradník 

  • 21-07-1999 / 13-10-1999 : Výbor pro ústavní záležitosti
  • 13-10-1999 / 16-07-2000 : Výbor pro průmysl, vnější obchod, výzkum, energii

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu