Philip BRADBOURN : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Skupina Evropských konzervativců a reformistů - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Conservative Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Rozpočtový výbor
  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Delegace ve Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Výbor pro dopravu a cestovní ruch
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 02-10-2014 / 20-12-2014 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem a Norskem, ve Smíšeném parlamentním výboru EU-Island a ve Smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru

Prohlášení 

Prohlášení o vedlejších příjmech