Anne VONDELING : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 22-11-1979 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 22-11-1979 : Partij van de Arbeid (Nizozemsko)

Místopředseda 

  • 18-07-1979 / 22-11-1979 : Evropský parlament
  • 18-07-1979 / 22-11-1979 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 22-11-1979 : Výbor pro hospodářské a měnové věci
  • 20-07-1979 / 22-11-1979 : Výbor pro jednací řád a podání