Joris B. VERHAEGEN : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 25-08-1981 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 25-08-1981 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (Belgie)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 24-08-1981 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 10-12-1979 / 25-08-1981 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru pro přidružení EHS-Turecko