Marcel Albert VANDEWIELE : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (Belgie)

Místopředseda 

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Evropský parlament
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Evropský parlament
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 21-05-1980 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 22-05-1980 / 17-09-1981 : Výbor pro energii a výzkum
  • 18-09-1981 / 20-01-1982 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 21-01-1982 / 14-10-1982 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro dopravu