Joannes J. VERROKEN : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (Belgie)

Místopředseda 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro ověřování pověřovacích listin

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 21-05-1980 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 22-05-1980 / 15-06-1980 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 16-06-1980 / 20-01-1982 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 25-09-1981 / 20-01-1982 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro institucionální věci
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace při Výboru Evropského parlamentu a Španělských legislativních shromáždění