Daniel J.E. VIÉ : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 13-10-1980 / 08-02-1981 : Skupina Evropských progresivních demokratů - Člen
  • 09-02-1981 / 23-07-1984 : Skupina Evropských progresivních demokratů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 13-10-1980 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francie)

Poslanci 

  • 16-01-1981 / 23-07-1984 : Výbor pro právní záležitosti
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace při smíšeném výboru Evropského parlamentu a Portugalského parlamentu