Eric K.P. VAN ROMPUY : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 28-08-1981 / 23-07-1984 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 28-08-1981 / 23-07-1984 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (Belgie)

Poslanci 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro hospodářské a měnové věci
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie