Yvette ROUDY : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 16-06-1981 : Skupina socialistů - Členka

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 16-06-1981 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 16-06-1981 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 25-10-1979 / 13-04-1980 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EHS-Řecko