Jean REY : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 10-07-1980 : Skupina liberálů a demokratů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 10-07-1980 : Parti réformateur libéral (Belgie)

Místopředseda 

  • 20-07-1979 / 10-07-1980 : Výbor pro politické záležitosti

Poslanci 

  • 10-12-1979 / 10-07-1980 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EHS-Řecko