Mariano RUMOR : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 14-04-1980 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 15-04-1980 / 23-07-1984 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Itálie)

Předseda 

  • 22-04-1980 / 23-07-1984 : Výbor pro politické záležitosti

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 21-04-1980 : Výbor pro politické záležitosti