Allan R. ROGERS : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Spojené království)

Místopředseda 

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Evropský parlament
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Místopředseda 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s Kanadou

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro hospodářské a měnové věci
  • 24-10-1979 / 20-01-1982 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru pro přidružení EHS-Turecko
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro institucionální věci