Eugène L. REMILLY : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropských progresivních demokratů - Pokladník

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francie)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 24-10-1979 / 20-01-1982 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru pro přidružení EHS-Turecko